Sıkça Sorulan Sorular

Global World'e www.globalworld.com.tr web sitemiz üzerinde bulunan "Franchise Ol" başvuru formu ile kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız için en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Global World'e www.globalworld.com.tr web sitemiz üzerinde bulunan "Franchise Ol" başvuru formu ile kolayca temsilcilik başvurusu yapabilirsiniz. Not bölümüne temsilcilik almak istediğiniz ülke ve bölgeyi belirtmeniz önemli. Başvurularınız için en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Başvuru linki: https://www.globalworld.com.tr/tr/franchise-basvuru

Bulunduğunuz bölgede Global World ofisi veya temsilciliği olmaması durumunda franchise ve temsilcilik alabilirsiniz. Franchise veya temsilcilik açmak istediğiniz bölge ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Global World Genel Müdürlüğü'ne başvurabilirsiniz.

Tabiki. Sektörde deneyimliyseniz ve mesleki yeterlilik belgeleriniz varsa Global World Franchise ofislerinden herhangi birine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı www.globalworld.com.tr web sitemizde yer alan danışman başvuru formundan yapabilirsiniz. Başvurularınız en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?